סדנאות וארועים

ספרו לחברים

סטודיו סוהם להשכרה

הסטודיו שלנו, מרווח, מואר ויפיפה. הוא משקיף למפרץ חיפה ויש בו ריצפת עץ, מראות וציוד רב לפעילויות שונות. 
פרטים...

  • בייבי יוגה בחיפה
  • יוגה לתינוקות
  • יוגה לתינוקות בחיפה
  • בייבי יוגה
  • baby yoga
  • baby yoga in haifa

יוגה לאמא ולתינוק

שיעורי יוגה  לאמהות ותינוקות מתמקדים בתרגול יוגה המועיל מאוד לאם לאחר הלידה, לתינוק הנולד ולקשר ביניהם.

לאם - נתמקד בתרגול משקם לאחר ההריון והלידה, נחזק את הגוף, נתמוך ביציבה, נשחרר מתחים, נפתח את הנשימה ובעיקר נרפה ניטען בכוחות חדשים.

לתינוק - במהלך השיעור נשלב תרגילים עדינים מהבייבי יוגה לחיזוק, קואורדינציה, שיווי משקל, שיפור טווחי תנועה, התמצאות במרחב, תמיכה בשלבי התפתחות (התהפכות, זחילה וכו...) נלמד איך לתמוך ולעזור לתינוק שלנו בהסתגלותו לעולם שמחוץ לרחם (פירוט למטה)

עצם ההתבוננות באמא פעילה, חזקה ובריאה,שבוחרת להיטיב עם עצמה והפנמת הרגלי אימוןותנועה בריאים הנה מתנה להמשך החיים.

יחד נחזק את הביטחון שלנו בתקשורת עם התינוקות שלנו, נהנה מחברה מעצימה של אמהות בשלב דומה בחיים,ו התינוקות יהנו מאינטראקציה מעשירה עם חברים חדשים.

בשיעורים אלה אפשר בשמחה להאכיל, להחליף חיתולים, להשתעשע, ופשוט להיות יחד.

אנחנו מתאמנות מתוך הקשבה לגוף, תוך רגישות לעצמנו ולתינוק, ולכן האימון מתאים לאמהות כבר כארבעה שבועות אחרי לידה.

מבנה השיעור: שעה וחצי, כאשר בחלק הראשון עובדים עם התינוקות. לומדים ומתרגלים, חוזרים על הנלמד בשיעורים קודמים.  לאיר מכן- זמן טיפול בטינוקות. החלפה, האכלה וכו.. והחלק השני מוקדש לנו האמהות.

משך הקורס:7 מפגשים

מחיר: 680 ש"ח

יוגה לתינוקות - בייבי יוגה עדינה

יוגה לתינוקות - בייבי יוגה עדינה שיטת בייבי יוגה היא דרך נפלאה להענקת חום ואהבה לתינוקך, היא תורמת להתפתחותו ויוצרת שפה וחוויה משותפת של שניכם. הבייבי יוגה הינם תרגילי יוגה המותאמים לתינוקות על פי עקרונות היוגה ההודית המסורתית. באמצעות התרגילים, התנועה המשותפת והמגע אנו שואפים לחבר ולחזק את הקשר בין ההורה לתינוק, לחזק את הביטחון של התינוק בעולם ואת האמונה ביכולותיו.

השיטה מפגישה את התינוקות עם גופם ומחדדת את תחושת גבולות הגוף, היא מאפשרת להם לחקור את יכולות התנועה שלהם ובכך מרככת את ההסתגלות לעולם החדש להם מחוץ לרחם. בכל מפגש נתחיל בעיסוי וחימום להגמשת מפרקים לאם ולתינוק ונתרגל אסאנות – תנוחות שונות להורה ולתינוק, תנועה במרחב ונסיים בהרפיה. התרגילים בסדנת בייבי יוגה מסייעים בשיפור השינה של התינוק, שליטה מוטורית בגוף, שליטה בשרירים ושחרור מתח מיותר בהם ובחיזוק מערכת החיסון שלו. בייבי יוגה מסייעת בבעיות שכיחות כמו כאבי בטן, חוסר שקט, גזים העדפת צד בהפנית צוואר ועוד. תרגילי הבייבי יוגה תומכים בשלבי ההתפתחות השונים החל מהחזקת ראש ועד התיישבות, זחילה והליכה.  כמו כן יש דגש על חיזוק רצפת האגן של האמהות, לימוד הרמה ויציבה נכונה של ההורה למניעת כאבי גב.

דרך המגע לומד ההורה לזהות אזורים רגישים בגוף התינוק, את סוג המגע והתנועות אותן הוא אוהב. כיצד ומתי להשתמש במגע ובתנוחות על מנת להקל ולשחרר מתחים מגוף התינוק. התרגילים משלבים מתיחות, ניעות, הגמשת מפרקים, גירוי למערכת שיווי המשקל, עיסוי והרפיה, באמצעות תרגול תנוחות לתינוק, ותנוחות משותפות להורה ולתינוק.

הסדנא מתאימה לתינוקות מגיל חודש עד גיל זחילה אקטיבית ומהווה מפגש מהנה ומעשיר הן להורים והן לתינוקות.

העבודה בקבוצה קטנה מאפשרת ללוות כל תינוק ותינוקת בצרכים הייחודיים שלהם. במהלך המפגשים יש זמן למפגש תומך עם הורים אחרים ולשיחה בנושאים הקשורים להורות.

 

מתאים לי לנסות יוגה

טלפון: 050-6930827
מייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

 

 

 

 

 

 

 

 

ציטוטי יוגה

Yoga teaches us to cure what need not be endured and endure what cannot be cured.
~ B.K.S. Iyengar

The yoga mat is a good place to turn when talk therapy and antidepressants aren't enough.
~ Amy Weintraub