סדנאות וארועים

ספרו לחברים

סטודיו סוהם להשכרה

הסטודיו שלנו, מרווח, מואר ויפיפה. הוא משקיף למפרץ חיפה ויש בו ריצפת עץ, מראות וציוד רב לפעילויות שונות. 
פרטים...

ברוכים הבאים ליוגה לאיה


"יוגה היא הגבלת תנודות התודעה... אימון זה מכה שורש כשמבוצע כראוי, בהתמדה ולאורך זמן" (יוגה סוטרות של פטאנג'לי)

תרגול יוגה משלב פעילות גופנית לצד חקירת ואימון התודעה. תרגול קבוע ביוגה מסייע בהרגעת הגוף והנפש ולכן היא מומלצת מאוד במיוחד לאלה מאתנו שחשים עצמם במרוץ בלתי פוסק בין העבודה, הבית, המטלות ושגרת היום יום.

מקור המילה יוגה בסנסקריט ומשמעותה היא "איחוד", כלומר היוגה היא דרך חיים שבאמצעותה יכול האדם למצוא את החיבור שלו עם הרוח וכך למצוא רוגע ושחרור. ביוגה ישנם זרמים שונים המגלמים שיטות אימון שונות, שאחת מהן היא ויג'נאנה יוגה.

אימון היוגה מתאפיין בעבודה על אסאנות – אלו הן תנוחות שבשילוב עם תרגילי נשימה (פראנאיאמה) ומדיטאציה עוזרות לטהר את הנפש ואת הגוף ולהירגע. מה שמייחד את היוגה על פני אימוני כושר או כל פעילות גופנית אחרת, זה שהיוגה איננה תחרותית או הישגית. אנו מתאמנים מתוך התבוננות פנימה וההתייחסות בשיעורים ייחודית לכל אחד, ולכן גם האימון בקבוצה הוא תמיד אישי. לאחר תקופה של אימון ביוגה מרגישים שהגוף גמיש, חזק, משוחרר ובריא יותר והמודעות לגוף גדלה.

רבים אומרים כי אין להם זמן לאימון גופני. במיוחד לאותם אנשים כדאי לתרגל יוגה: התרגול נעשה באווירה שקטה ונעימה המעודדת שחרור מתחים. שיעורי ויג'נאנה יוגה בחיפה מתקיימים לאורך כל השבוע בשעות שונות כדי שתוכלו לבחור את היום והשעה המתאימים לכם במהלך השבוע ולשלב את האימון בתוך שגרת חייכם העמוסה. לבעלי שגרה עמוסה במיוחד מתקיימים שיעורי יוגה פרטניים, המותאמים לצרכיו האישיים של התלמיד.

מחפשים קורס יוגה בחיפה?

במרכז יוגה לאיה שבחיפה מתקיימים מגוון שיעורי יוגה בסגנון ויג'נאנה לכל הרמות החל ממתחילים לגמרי ועד סדנאות העמקה אינטנסיביות למתרגלי יוגה ותיקים. ישנם שיעורים יותר עדינים ושיעורים יותר דינאמיים. כל אחד יוכל למצוא את השיעור, השעה והמורה המתאימים לו להתאמן ביוגה.

כמו כן מתקיימים שיעורי יוגה לילדיםיוגה לתינוקות ואמהות, שיעורי יוגה טיפולית ושיעורים פרטניים. אנחנו מזמינים אתכם לטייל באתר, להתרשם ממערכת השעות, וליצור קשר לקביעת שיעור ניסיון.

סוהם-סטודיו הבית שלנו בחיפה נעים מאוד, מרווח, עם נוף יפיפה לים ואפשרויות חניה נוחות.

ממוקם ברח' יפה נוף  120 במרכז הכרמל שבחיפה.

כמו כן מתקיימים שיעורי ויג'נאנה יוגה בכפר האומנים עין הוד שבחוף הכרמל.

להתראות ביוגה!

מתאים לי לנסות יוגה

טלפון: 050-6930827
מייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

 

 

 

 

 

 

 

 

ציטוטי יוגה

Yoga teaches us to cure what need not be endured and endure what cannot be cured.
~ B.K.S. Iyengar

The yoga mat is a good place to turn when talk therapy and antidepressants aren't enough.
~ Amy Weintraub